6. ročník Oskoruša Cup 2022

30.09.2022

V piatok 23.9 sa konal 6. ročník Oskoruša Cup 2022. Tento turnaj bol zároveň aj tretím turnajom tohtoročnej letnej sezóny . Sme veľmi radi, že sa konečne počasie trošku umúdrilo a dievčatá a chlapci zo zelenej a ružovej skupiny si mohli zmerať sily. Bohužiaľ na poslednú chvíľu nemohli nastúpiť dvaja chlapci zo zelenej skupiny pre zdravotné problémy, preto sa v ich skupine odohral len jeden finálový zápas. Turnaj bol podporený už tretí rok Nadáciou Život Stará Turá v rámci programu malých komunitných grantov, za čo im veľmi pekne ďakujeme a vážime si túto spoluprácu. 

Výsledky:

Zelená skupina 

Dievčatá:

1. miesto: Natálka Mocková

2. miesto: Magdalénka Matejáková

3. miesto: Klárka Mikulcová

Chlapci:

1. miesto: Marek Kandráč

2. miesto: Matúš Dinga

Ružová skupina:

1. miesto: Janka Popelková

2. miesto: Alžbetka Šípošová

3. miesto: Jessica Matejdesová 


V sobotu 24.9 sa konal 6. ročník Oskoruša Cup 2022 pre červenú skupinu dievčat. Tento turnaj je zároveň aj tretím turnajom tohtoročnej Oskoruša tour. Po prebdenej a uplakanej noci, kedy sa lúčil s kariérou jeden z najlepších hráčov histórie tenisu Roger Federer, sme mohli vidieť krásne zápasy našich najstarších dievčat z klubu. 

Výsledky:

Červená skupina 

1. miesto: Olha Polikashyna

2. miesto: Naty Kaňová

3. miesto: Timea Kováčiková

4. miesto: Teri Bunčiaková 


25.9.2022 sa konal 6. ročník Oskoruša Cup 2022 pre modrú skupinu dievčat a žltú skupinu. V modrej skupine sa odohrali 3 kvalitné zápasy s peknými výmenami. V žltej skupine ako už tradične sa odohrali emotívne zápasy, pri ktorých tieklo veľa sĺz. Ale to je len dôkaz, že ich tenis baví, neskutočne to prežívajú a každý prehratý set a zápas bolí. 

Výsledky:

Modrá skupina 

dievčatá

1. miesto: Anetka Bachárová

2. miesto: Lucka Augustinová

3. miesto: Bianka Jurášová

Žltá skupina:

1. miesto: Dominik Danko

2. miesto: Niki Bachárová

3. miesto: Sárka Hankócyová

4. miesto: Niki Antalová 


1.10.2022 sa konal 6. ročník Oskoruša Cup 2022 pre modrú skupinu chlapcov, oranžovú a fialovú skupinu. Od rána nám upršané počasie robilo vrásky na tvárach, ale našťastie od 12-tej sa mohli rozbehnúť všetky zápasy. Opäť sa bojovalo a prehraté sety resp. zápasy nám niektoré deti rozplakali. Tenis je krásny šport, všetko musíte vydrieť sám. Každá chybička, zlé postavenie nôh, nesprávne načasovanie úderu či slabšie podanie sa odzrkadlí v "konečnom účtovaní." Nás trénerov ale veľmi teší, že deti tenisovo rastú a každým rokom sa zlepšujú.

Výsledky:

Modrá skupina chlapci

1. miesto: Tomáš Malek

2. miesto: Marek Gulán

3. miesto: Adam Repta

Oranžová skupina:

1. miesto: Alexík Oška

2. miesto: Mia Iva Chutniaková

3. miesto: Bianka Svítková

Fialová skupina:

1. miesta: Lukino Hulman

2. miesto: Matúško Suchý

3. miesto: Zarka Antalová

4. miesto: Tamarka Miškovičová