TRÉNINGY PRE DOSPELÝCH

PREČO SA DAŤ NA TENIS?

  1. Výzva - tenis nie je úplne jednoduchým športom. Je výzvou, naučí vás trpezlivosti a sebakontrole, ktorá je v dnešnom svete veľmi dôležitá. Na svoje si pri tenise prídu i súťaživé typy ľudí, ktorým športový rozmer tenisu dáva príležitosť stanovovať si vyššie ciele a neustále sa zlepšovať.
  2. Zdravie - pri tenise si komplexne precvičíte všetky partie tela, získate kondíciu a cez leto sa možno aj pekne opálite. Takáto pohybová aktivita zlepšuje vaše zdravie, priaznivo pôsobí na imunitu, odbúrava stres a zlepšuje aj psychickú pohodu.
  3. Rodina - tenis môžete hrať v akomkoľvek veku. Je úplne jedno, či ho začnete hrať už v detstve alebo na dôchodku. Práve preto je tenis športom, ktorý stiera generačné rozdiely a rodičia tak môžu pokojne hrať so svojimi deťmi či starí rodičia so svojimi vnúčatami a skvelo sa pri ňom zabavia.
  4. Priatelia - pri tenise máte jedinečnú príležitosť stráviť niekoľko hodín v kruhu svojich priateľov. Tenis sa hrá vo dvojici alebo vo štvorici. Ale dá sa improvizovať aj s 3 hráčmi.  Pravdepodobne spoznáte  nových ľudí, s ktorými máte rovnakú záľubu.

Tenis naučíme každého

Tenis naučíme hrať každého bez rozdielu veku a športových daností. Naši tréneri vám priblížia základy a budú sa snažiť vašu hru zdokonaľovať, aj keď sa tomuto športu budete venovať len rekreačne. Vybrať si môžete individuálne tréningy a v prípade záujmu môžu byť i skupinové.